Nasza kadra

Nasi trenerzy to osoby pełne pasji do pracy z dziećmi i młodzieżą, posiadający specjalistyczne wykształcenie oraz licencje Polskiego Związku Judo.

Marek Kręcielewski

Główny trener i założyciel Safari Judo Team. Od 1994 roku zawodnik WKS Gwardia Warszawa. Reprezentant Polski na największych światowych turniejach, min. Mistrzostwach Świata, Uniwersjadzie i Mistrzostwach Europy. Trzynastokrotny medalista Mistrzostw Polski, pięciokrotnie Mistrz Polski. Zdobywca Pucharu Polski w latach 2007-2011 i 2013. Brązowy medalista Mistrzostw Świata i dwukrotny Mistrz Polski w Ju-Jitsu. Absolwent AWF, trener Judo i instruktor narciarstwa. Doświadczony organizator obozów letnich i zimowych. Od 2017r. trener Kadry Narodowej Juniorów.

 

TELEFON: 501 256 568.

Leszek Kocon

Instruktor Judo, wychowanek WKS “Gwardia” Warszawa. Mistrz i wielokrotny medalista Drużynowych Mistrzostw Polski, V-ce Mistrz Polski Seniorów w kata. Miłość do Judo sprawiła, że od ponad dwudziestu lat jest czynnym zawodnikiem. Posiada bogate doświadczenie w zakresie treningu z najmłodszymi. Założyciel Klubu Judo Jigo-Tai.

Ilona Czarnocka

Instruktorka Judo, zawodniczka WKS Gwardia Warszawa. Wielokrotna medalistka Pucharów Polski, multimedalistka turniejów ogólnopolskich i międzynarodowych. Studentka Wyższej Szkoły Edukacji w Sporcie, doświadczona w pracy z dziećmi i młodzieżą, zarówno na co dzień, jak i podczas wyjazdów letnich i zimowych.

Agata Zacheja

Trener III klasy judo, 1 dan. Aktywna zawodniczka, wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski, srebro na Pucharze Europy w 2018.

Alicja Czarnocka

Trenerka III klasy, była zawodniczka.

Partnerzy